top of page
Avukatlık Bürosu

Avukat & Arabulucu
Aslıhan Gürbüz Sevim

Haklarınızı Koruyorum

Hukuk, deneyimsiz kişiler için karmaşık bir konudur. Haksızlığa uğradığınızı düşünüp nereden başlayacağınız hakkında hiçbir fikre sahip olmadığınız anlar oldu mu? 

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduğum 1998  yılından beri kapsamlı ve anlaşılması kolay danışmanlık hizmeti sağlıyorum. Özellikle, aşırı stres altındayken yasal sürecin ne kadar yorucu olduğunu biliyorum. İşte bu yüzden haklarınızı ve davanızı etkileyebilecek diğer hukuki konuları da anlamanıza yardım ediyorum.

Ben bir avukatım, ancak hukuki danışmanlık almak isteyen her bireyin ve beni temsilci olarak seçen müvekkillerimin farklı duygulara ve değerlere sahip kişiler olduğunun da farkındayım. Her insanın farklı olaylar ve durumlar karşısında oluşan tutumlarını bir kez de hukuk açısından inceliyoruz ve müvekkillerimizin yararına olacak şekilde hukuki sorunlarıyla ilgili önemli kararları birlikte alıyoruz.

Avukat & Arabulucu
Hasan Emre Çavuşoğlu

Haklarınızı Koruyorum

Hukuk, yaşamın her alanında bir biçimde karşımıza çıkar. Bazen aniden yaptığınız bir trafik kazası ya da hiç ummadığınız anda karşınıza çıkan anlaşmazlıklarda nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Bu durumda, danışacağınız ve size yol gösterecek güvenilir birine ihtiyaç duyarsınız.

    

Ben, 2009 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum ve sonrasında başladığım avukatlık mesleğinde öncelikle, ticaret hukuku, borçlar hukuku ve icra iflas hukuku alanında deneyim kazandım. 
   

Aynı zamanda, 2016 yılından bu yana arabulucu olarak çalışmaktayım. Tüketici Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku ve Sigorta Hukuku alanlarında Uzman Arabulucu sıfatına sahibim.

    

Karşınıza çıkan uyuşmazlıklarda haklarınızı korumayı ve yaşadığınız süreç boyunca yol gösterici hukuk danışmanlığını size sunmayı amaçlıyorum.

Hukuk Danışmanı
bottom of page